לקוחות מספרים

מכתב הוקרה מעמותת עמך - להגדלה
הגעתי לענת בעקבות משבר עסקי שהביאה מגיפת הקורונה. מעולם לא נעזרתי בייעוץ תעסוקתי והיו לי ספקות כמה טיפול כזה יעזור. מהרגע ששוחחתי עם ענת בטלפון, לפני שהתחלנו בכלל והייתי רק בגישושים האם זה הדבר הנכון לעשות, הבנתי שאם כבר אז אצל ענת.
לענת יש יכולת הקשבה ברמה שטרם פגשתי. פשוט נהניתי לשתף אותה בכל הלבטים שלי. היא קשובה, רגישה ומעודדת אבל עם זאת מקצועית ויודעת להפיק את המירב מכל פיסת מידע שנתתי לה. היא ידעה להאיר בי יכולות שלא הייתי מודעת אליהן ולא פחות חשוב- להוריד את מכל מיני פנטזיות תעסוקתיות שלא מתאימות כלל לאישיות שלי. אחרי מספר מועט של מפגשים כבר הבנו ביחד באיזו דרך עלי לצעוד והרבה דילמות שהטרידו אותי זמן רב פשוט התפוגגו. הייעוץ היה לא ארוך, אך עמוק, יסודי וממוקד שזה דבר נוסף שאני מעריכה.
אין ספק שהייעוץ אצל ענת הטיב עימי. מעבר לייעוץ התעסוקתי גם ברמה האישית זה עשה לי טוב.
ר.ע.

בת 40

ד״ר רפפורט משרה אווירה נעימה, פתוחה ונינוחה. הגעתי אליה לאחר תקופה ממושכת שלא הצלחתי לעבור ראיונות עבודה. לאחר טיפול ממוקד עם ד״ר רפפורט התחלתי להרגיש שינוי משמעותי והצלחתי להתקבל כמעט לכל המקומות שהתראיינתי בהם! מומלץ בחום!
ש.ק.

בת 30

כשהגעתי אלייך הייתי די מיואש. פעמיים ניסיתי לעבור את הקורס באינפי ולא הלך לי.
חשבתי כבר שבחיים לא אצליח בלימודים אקדמיים. לא העלתי בדעתי שאולי אני לא מצליח מסיבות פסיכולוגיות. חשבתי לשנות כיוון אבל לא היה לי מושג למה. בזכותך הכרתי מקצוע חדש, הנדסה ביו רפואית, ועכשיו אני שוב מרגיש אופטימי
א.ר.

בן 23

באתי אלייך עם תחושות חזקות של תסכול של עקרת בית. כבר כמה שנים שאני מחוץ למעגל העבודה. התמסרתי כולי לאימהות לתאומים. איבדתי ביטחון וחששתי להציע את עצמי למשרות. אצלך מצאתי אוזן קשבת, הבנה ואכפתיות. לאט לאט, העזתי לחזור לשוק. בסופו של דבר מצאתי עבודה בחצי משרה ואפילו התחלתי ללמוד! תודה!
ש.ת.

בת 40

שנים רבות שהעבודה אינה מספקת אותי. חשבתי לעזוב וללמוד משהו שונה לגמרי, אבל רגע לפני תפסתי "רגליים קרות" ובאתי אלייך לייעוץ. ציפיתי שתתדחפי אותי לדרך חדשה. להפתעתי, כתוצאה מתוצאות המבחנים, החלטתי להישאר בעבודתי ולמצוא את הפתרון בתחום הפנאי. התחלתי להתנדב ומאז אני מרגישה שאני באמת עושה משהו משמעותי עם עצמי. אמשיך להיות איתך בקשר!
ה.ל.

בת 45

זה לא הפעם הראשונה שאני הולכת לייעוץ תעסוקתי. הייתי כבר במכונים מכובדים, אך לא נעזרתי. אצלך סוף סוף מצאתי יחס באמת אישי והצלחתי לצאת עם כיוון..
ג. ל.

בת 28

תמיד רציתי להיות אמנית, כך שבמובן הזה לא חידשת לי כלום. העניין הוא שלא היה לי אומץ ללכת על זה. פחדתי מהתגובה של הוריי ומכך שלא אצליח להתפרנס. בעקבות הייעוץ תפסתי אומץ וניסיתי להתקבל ללימודי ציור. מאז שהתחלתי ללמוד אני ממש מאושרת. גם ההורים שלי לקחו את זה פחות קשה משחשבתי, אולי כי היה לי אישור מגורם מקצועי. אז באמת, המון תודה על התמיכה!
א. א.

בת 41

היעוץ איתך הזכיר לי את המשפט "קשה באימונים-קל בקרב". הגעתי לפגישה בודדת כדי להתכונן לראיון חשוב שהלחיץ אותי. לא עשית לי חיים קלים. הכנת אותי לכל השאלות הכי מכשילות. בדיעבד, זה השתלם. הצלחתי לבוא לראיונות עם ביטחון.
א. פ.

בת 36

מזה כמה שנים שרציתי לעבור תהליך בירור רציני ומשמעותי לגביי יעודי התעסוקתי.
היה בי רצון לענות בכנות על השאלה מה אהיה כאשר אהיה גדולה...
שאפתי להיות שלמה עם עצמי ועם הסביבה בהחלטות המקצועיות שלי מבלי להיות מתנצלת, מסונוורת מעניינים של יוקרה, מושפעת ממה יגידו אחרים או מה מצופה ממני לעשות.
פשוט להצליח להסתכל פנימה ולעשות סדר בכל החוויות התעסוקתיות שצברתי, התפיסות שיש לי על עולם העבודה ועל עצמי ואיך כל זה משתלב עם מקומי היום כאמא טרייה.
אני כל כך שמחה שענת היא זו שנקרתה בדרכי וסייעה לי לעבור את התהליך המיוחל.
אחד הדברים הבולטים בעיני אצל ענת היא התעניינות כנה ומעמיקה במי שיושב מולה, מורגש שזו לא רק מיומנות שנגזרת מהמקצוע אלא אופי ממש. זה בא לידי ביטוי בשאילת השאלות המכוונות והרלוונטיות, חיבור פרטי מידע מפגישות שונות, התאמצות אמיתית לעזור, גם כזו שחורגת ממקום וזמן המפגש - תמיד בנעימות, אינטיליגנציה, מקצועיות ועיניניות.
הרגשתי שענת רותמת לטובת התהליך שלי את כל הידע והניסיון הרבים שלה, את חוכמת החיים והדרך שעברה בעצמה, קשרים מועילים ואופטימיות מבוססת (לא סתמית).
בהובלתה התשובות נבעו ממני מעצמן, אהבתי את זה שהיא לא מתפקדת כ"יודעת כל" שאומרת לך עשי כך ואל תעשי כך, אלא עוזרת לי לענות לעצמי על השאלות, מכבדת את המקום המתלבט שלי, ומאפשרת לי להתבחבש בו קצת כדי שבסוף תצא תובנה.
אני חושבת שזה קשור לגישה הפסיכולוגית המעמיקה ממנה ענת מגיעה (ופחות בסגנון קואוצ'רי).
כפי שאני רואה זאת, בתהליך בירור מעין זה לפעמים עשוי להיות מימד קצת חושפני שמשחזר כל מיני חוויות בעיקר תעסוקתיות מהעבר, לא תמיד הן היו נעימות ולכן כדאי שיהיה לצידך אדם/ אשה אמפטים ורגישים ויחד עם זאת עם ראיה מעשית, רחבה ומלאת פרספקטיבה - נוכחתי לחוות שלענת יש את כל אלו.
בסיומו של התהליך, לבחירתי, כתבנו מסמך סיכום משותף שאני בטוחה שילווה אותי היום במקום המחפש בו אני נמצאת, אבל גם בעתיד, כמצפן אליו ניתן לחזור, להתאפס ולהיזכר ולהמשיך הלאה...
תודה לך ענת, על הביטחון שהענקת לי בתהליך החיפוש, בבחירותיי ובעתיד שיבוא.
ה. ב.

בת 32

כשאמרו לי שצריך להתכונן למבחנים, האמת שדי זלזלתי. הייתי בטוח בעצמי. באתי ליעוץ רק בגלל שאשתי דחפה אותי. עכשיו אני מודה שזה היה לגמרי נחוץ. קיבלתי המון טיפים חשובים, על נושאים שממש לא הייתי מודע אליהם. הייתי ממליץ על זה לכל מי שעומד להיבחן.
ש. ר.

בן 32

אני אמא חד הורית., כך שהאופציות שלי היו די מוגבלות. אני גם טיפוס בררן וביקורתי, כך שהאמת שהייתי די סקפטית כשהגעתי אלייך לייעוץ. לא חשבתי שתמצאי לי כיוון מתאים. אני שמחה לכתוב לך כאן שטעיתי. ניהול והפקת אירועים זה ממש אני! אז ממש תודה רבה!
א. ש.

בת 37

לענת יש כשרון יוצא דופן. היא יודעת להוציא מהאדם שעומד מולה את כל הכשרונות החבויים והרבה צדדים חיוביים שהסתתרו בבוידעם וחיכו רק לה. כמעט הצטערתי שהיא לא זו שתראיין אותי במקומות עבודה פוטנציאליים. ברוגע, בצורה מתודית ואינטיליגנטית היא יודעת לכוון ולמצוא לכל אחת את "הקופסה" שלה. הגעתי לענת מתוך בלבול עמוק וחוסר ידיעה לגבי העיסוק העתידי שלי. תוך מספר קטן מאד של מפגשים היא כיוונה אותי לאט ובבטחה למשבצת הריקה בתשבץ. וכל זאת בנועם, בגובה העיניים, במקצועיות רבה ובהתאמה לצרכים שהיו לי. תוך כדי העבודה עם ענת חשתי איך יש בה רצון כן ואמיתי לעזור לי למצוא את השביל שמתאים לי.
ח. ג.

בת 40

ענת עזרה לי לעשות סדר במחשבות, לדייק את הרצונות שלי ולהחליט מה הצעדים הבאים. היא עזרה לי לצאת ממצב בו הרגשתי תקועה ולא ידעתי לאן לפנות, ותוך שתי פגישות הביאה אותי להבנות, החלטות ויישום. ענת- תודה רבה על התהליך שהיה קצר אך מדהים שעזר לי להתחבר לרצונות שלי ולהצלחות שלי וגרם לי להישאר בתנועה.:)
ע. ה.

בת 26

הגעתי לענת בצומת של החלטה על התואר השני ועם תסכול תעסוקתי מתמשך. להפתעתי הסתבר שהתהליך אינו טכני ומנוכר כמו שהוא נשמע מסיפורים של חברים שעברו דברים דומים במכונים הגדולים. ענת אמנם נתנה לי למלא שאלונים שעזרן לנו לאבחן את היכולות והרצונות שלי אבל לב התהליך היה בשיחות בינינו. יחד עברנו על ההיסטוריה התעסוקתית שלי, פענחנו מהם הגורמים שהופכים עבודה למוצלחת עבורי, חשבנו על רעיונות ובנינו תוכית מובילה ותוכנית מגירה שיעזרו לעבור את קבלת ההחלטות הקרבה במינימום חרדה. ענת מקסימה, מרגיעה ומשרה ביטחון ועזרה לי מאד להתמקד לקראת ההמשך. בתהליך קצר וזול יחסית הגענו לתובנות משמעותיות . לא הייתי מוותרת על החווייה. מומלץ.
א. ב.

בת 30

ענת היא אישיות מדהימה, קשובה ונעימה מאד. ברמה האישית קל מאד לעבוד איתה וכך גם להגיע לתוצאות טובות.
המקצוענות שלה בולטת במיוחד והיא עובדת בצורה שיטתית ומתוך מתודולוגיה הנהוגה רק בין המאבחנים הטובים ביותר בענף.
בימים אלה בהם שוק העבודה משתנה תדיר והשאיפות האישיות מתנגשות לא פעם עם צרכי השוק חשוב מאד לברר ולבדוק בצורה יסודית אילו מקצועות מתאימים לנו ואילו לא, במה כדאי לנו להשקיע זמן ומשאבים ובאיזה מקרים כדאי לוותר ולבחור משהו אחר.
בכל אופן, ענת בעלת תואר ד"ר, יודעת מה היא עושה וגורמת לכם להרגיש שאתם יודעים מה אתם עושים ועוזרת לכם להשיג את מה אתם רוצים.
ר. ל.

בת 51